Lista osób zakwalifikowanych! Oto nasi Finaliści!

Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w VII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie.


KATEGORIA I (do 12 lat) - 171 zgłoszeń

  1. Antoni Marzec - Kutno

  2. Natalia Gazda - Nowa Dęba

  3. Oliwia Konieczna - Jasionów

  4. Maja Sikora - Kielce

  5. Eliza Xerxa - Częstochowa

  6. Marcelina Obara - Tarnobrzeg

  7. Oliwier Szot - Nisko

  8. Nikola Fiedor - Elbląg

  9. Karina Kowalska - Zamość

  10. Sara Egwu-James - Słubice

  11. Elena Jakubiec - Rzeszów

  12. Anna Laskowska - Zabrze

  13. Julia Bora - Jasło

  14. Marta Wardak - Łuków

  15. SZALONE MAŁOLATY - Elbląg

  16. Paulina Knapik - Chorzów

  17. Bartosz Klęba - Harklowa

  18. Lena Małodzińska - Padew Narodowa

Lista rezerwowa:

  1. Ewa Krężel - Legnica

  2. Aleksandra Selke - Gdynia

  3. Ala Tracz - Janów Lubelski

  4. Wiktoria Lawera - Jasło

KATEGORIA II (od 13 do 17 lat) - 279 zgłoszeń

  1. Kamil Kilian - Magnuszowice

  2. Ula Zubek - Warszawa

  3. Maciej Golian - Szczytno

  4. Zuza Lietz - Warszawa

  5. Bartłomiej Żurek - Krasnystaw

  6. Ula Kowalska - Skierniewice

  7. Gabriela Jeleń - Michałowice

  8. Nela Zawadzka - Węgrów

  9. Teresa Kuczaj - Kraków

  10. Ignacy Błażejowski - Krosno

  11. Olga Jagieło - Siedlce

  12. Klaudia Łacka - Nisko

  13. Hanna Lasota - Rydułtowy

  14. Klaudia Opoka - Radymno

  15. Nikola Wądołowska - Białystok

  16. Kinga Wołoszyn - Kraśnik

  17. Paweł Szymański - Aleksandrów Łódzki

  18. Gabrysia Grzyb - Ostrów Wielkopolski

  19. Łucja Kania - Tarnów

  20. Zuzanna Wajdzik i Mateusz Dubiel - Bielsko-Biała

  21. Julia Kałamucka - Brzozów

  22. Norbert Wronka - Wschowa

  23. Magdalena Pająk - Kraków

  24. Jonatan Koczy - Racibórz

Lista rezerwowa:

  1. Ola Makowska - Warszawa

  2. Natalia Tylek - Konary

  3. Maya Zyskowska - Grajewo

  4. Maksymilian Stalec - Rzeszów

  5. Izabela Podgórska - Warszawa

KATEGORIA III (18 lat i więcej) - 292 zgłoszeń

  1. Natalia Grudnik - Szczecin

  2. Sandra Mika - Kraków

  3. Julia Olędzka - Świecie

  4. Katarzyna Dudzik - Mielec

  5. Ada Nasiadka - Kraków

  6. Weronika Sydow - Gdynia

  7. Iga Kozacka - Warszawa

  8. Magdalena Antczak - Konin

  9. Erwin Kornacki - Włocławek

  10. Dominika Swara - Kraków

  11. Marcin Zawora - Pustków

  12. Anna Cieśla - Niepołomice

  13. Karolina Gwóźdź - Warszawa

  14. Julia Kuzyka - Białystok

  15. Piotr Mazurek - Lublin

  16. Wiktoria Granas - Legnica

  17. Klaudia Borejko - Łuków

  18. Kacper Siekirka - Łódź

  19. Natalia Siemiętkowska - Gdynia

  20. Sara Kordowska - Gdańsk

  21. Kacper Bator - Przemyśl

  22. Maks Łapiński - Bydgoszcz

Lista rezerwowa:

  1. Maria Pabian - Brzesko

  2. Iga Kałążna - Zielona Góra

  3. Nailah Vitha - Stargard

Gratulujemy wszystkim!!!

  • Facebook Basic

Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie