Lista Uczestników zakwalifikowanych do udziału w Finale IX edycji naszego Festiwalu!

Liczba zgłoszeń: 1247

Liczba Uczestników zakwalifikowanych: 67


kategoria - do 12 lat:

  • Lena Tylus - Janów Lubelski

  • Oskar Nocek - Jasło

  • Amelia Borkowska - Rzeszów

  • Zosia Ściegienna - Kielce

  • Julia Stefanowska - Wrocław

  • Michał Kowalczyk - Chojnów

  • Oliwia Bąk - Michałowice

  • Natalia Kubiś-Mroszczyk - Kolbuszowa

  • Filip Robak - Wojkowice Kościelne

  • Lena Małodzińska - Padew Narodowa

  • Karmen Kowalska - Zamość

  • Aleksander Szwarnowiecki - Tarnobrzeg

  • Paulina Knapik - Sarnów

  • Małgorzata Manthey - Bydgoszcz

  • Antonina Kraszewska - Cieszyn

  • Milena Burczy - Alwernia

  • Karina Kowalska - Zamość

  • Zuzanna Nizioł - Jadowniki

  • Lena Brzezińska - Radzymin

kategoria - od 13 do 17 lat:

  • Nela Zawadzka - Węgrów

  • Antoni Szydłowski - Myślenice

  • Daria Malicka - Brzeziny

  • Oliwia Konieczna - Jasionów

  • Antoni Marzec - Kutno

  • Maya Zyskowska - Grajewo

  • Natalia Gazda - Nowa Dęba

  • Klaudia Łacka - Przędzel

  • Natalia Kosmowska - Opatkowice

  • Piotr Klima - Katowice

  • Magda Pająk - Kraków

  • Oliwia Walicka - Pieszyce

  • Natalia Tylek - Konary

  • Szalone Małolaty - Elbląg

  • Ania Bejda - Białystok

  • Wiktoria Muszyńska - Wilkowice

  • Agata Blandzi - Poznań

  • Wiktoria Przęczek - Olsztyn

  • Aurelia Radecka - Chorzów

  • Izabela Podgórska - Pruszków

  • Aleksandra Gwazdacz - Dzierzgoń

  • Julia Płocharczyk - Szczytno

  • Emilia Sitnik - Leśnica

  • Anna Laskowska - Chudów

kategoria - 17 lat i więcej:

  • Daria Adamczewska - Warszawa

  • Patrycja Błach i Paweł Gogola - Zdziechowice/Wieluń

  • Ula Zubek - Warszawa

  • Damazy Wachuła - Tomaszów Lubelski

  • Zuza Lietz - Warszawa

  • Martyna Nowak - Głogowo

  • Aleksandra Wojtas - Wrocław

  • Norbert Wronka - Dębowa Łęka

  • Paulina Tarasińska - Kielce

  • Alicja Deicka - Lubień Kujawski

  • Kinga Siewierska - Pstrągowa

  • Maria Blandzi - Poznań

  • Valentyna Maslovska - Rzeszów

  • Maria Jurczyńska - Kraków

  • Ala Pohl - Kraków

  • Marta Piotrowska - Wschowa

  • Oliwia Łoś - Ełk

  • Maksymilian Stalec - Rzeszów

  • Szalone - Elbląg

  • Klaudia Borczyk i Dziadkoviec - Warszawa/Tarnowskie Góry

  • Izabela Karczewska - Kraków

  • Dominika Wiejak - Warszawa

  • Karolina Kram-Chojnacka - Poznań

  • Michał Wąsowicz-Piekarski - Gdynia